top of page
  • Zdjęcie autoraBerries&Co

LET THE STORY BEGIN

Małe kroki, duże zmiany, nowe początki… to dla nas niezwykle ekscytujący moment.


Część z Was już zna nasze produkty, teraz chcemy podzielić się z Wami tym, co sprawia, że od 5 lat tworzymy je z niegasnącą pasją.

"Za każdym naszyjnikiem, bransoletką, kolczykami, czy pierścionkami kryje się wiele historii, które chcielibyśmy Wam opowiedzieć."

Jest to droga, którą rozpoczynają poszukiwania inspiracji, dyskusje oraz spotkania; którą szlifują nasi złotnicy, nadając jej blasku i Wy, którzy nadajecie jej znaczenie. Bez otaczających nas ludzi, bez kobiet, które inspirują nas każdego dnia, nie moglibyśmy odkrywać nowych ścieżek, ani wyznaczać sobie nowych celów. Dzięki temu, że wybieracie naszą biżuterię, te historie mają swoją kontynuację.


Na blogu przeczytacie m.in. o kamieniach szlachetnych, które darzymy szczególną miłością, o tym jak pielęgnować biżuterię, jak ona powstaje i nad czym aktualnie pracujemy. Zajrzymy wspólnie za kulisy sesji zdjęciowych, procesu projektowania nowych kolekcji oraz ich produkcji.

Do współpracy zaprosiliśmy również ekspertów - Paulina Sierakowska, gemmolog, opowie Wam o kamieniach szlachetnych, a Marta Koszarek przybliży temat biżuterii ślubnej.Mamy nadzieję, że dzięki temu spojrzycie na swoją biżuterię zupełnie inaczej i ta dobra energia, która towarzyszy jej powstawaniu będzie w Wami na co dzień.


Let the story Begin….

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

BLISKO

bottom of page